Reference: Inzerce zdarma | Knihy | Last minute | Na lyže
 
 
Hledání
Hledat
Služby
Tvorba internetových aplikacíTvorba internetových stránekVývoj aplikacíWebhostingPoradenské služby

 MultiCMS

Jsme spoluautorem vybraných modulů systému MultiCMS a jeho autorizovaným implementátorem.

Systém MultiCMS vznikl jako důsledek vysokých nároků dnešních uživatelů internetu. Systém MultiCMS poskytuje majiteli internetových stránek plnou kontrolu nad obsahem jeho stránek a další možnosti jako např. možnost využít internetový obchod, galerii fotografií či správu reklamy.

V informačním věku a novém tisíciletí je samozřejmostí a nutností pro jakoukoliv firmu mít své internetové stránky. Z mnoha informačních kanálů je nejobsáhlejším právě internet a mnoho lidí hledá informace právě zde. Je to účinný a rychlý nástroj jak zjistit základní informace o společnosti, kontakty a nabídku produktů a služeb.

Příchod informačních technologií umožňuje zefektivnit a zjednodušit Vaší práci. Uspořený čas můžete využít pro další rozvoj podnikání. Vývoj software, vývoj databázových aplikací Vám to umožňuje.

Dnešní moderní firma potřebuje přehledné internetové stránky, ať už se jedná o elektronický obchod nebo jen stránky se zdrojem informací pro podporu prodeje. Dnešní firma také potřebuje zaběhnutou infrastrukturu mezi kterou by neměl chybět informační systém.

Systém Multi Content Management System Vám umožní rychle a levně zpracovat dynamické internetové stránky hodné Vašich klientů i intranetový webový informační systém.

Internet v dnešní době může svým uživatelům nabídnout hodně. Někteří majitelé a ředitelé firem, mezi které určitě nepatříte, si to neuvědomují. Internet nenabízí pouze možnost zřídit elektronický obchod, ale i další nástroje pro podporu prodeje a informovanosti. V dnešní době mnoho lidí nehledá informace v knihovnách či u prodejců, ale právě na internetu. Internet poskytuje okamžitý přístup k mnoha informacím. Lidé v ČR možná ještě nemají velkou důvěru v elektronické obchody, ale postupem času se to mění. Lidé dnes hledají informace o produktech na internetu a po důkladném přezkoumání jdou přímo k prodejci či si produkt objednají přeci jen přes internet. Člověk v dnešní složité době požaduje přesné a rozsáhlé informace, které mu internet může poskytnout. Velké plus internetu je, že u něho nejsou tak rozsáhlé náklady jako při výrobě prospektů. Internet určitě prospekty zcela nenahradí, ale i na prospektech bývá odkaz právě na internetové stránky pro více informací.

Internet také nabízí další možnosti. Marketingové průzkumy téměř bez nákladů. Pomocí anket lze získat informace od lidí navštěvujících Vaše stránky. Pomocí registrace uživatelů lze dosáhnout dělení uživatelů na skupiny a dále pomocí dataminingu zpracovávat a vyhodnocovat získané informace nejen z anket, ale i z objednaných produktů z elektronického obchodu. Vedle statistik lze dosáhnout i cílených nabídek.

Naše vize internetové prezentace je vlastnit přehledné, dobře graficky zpracované internetové stránky, které klientům poskytnou mnoho informací a udrží jejich navštěvovanost. Internetové stránky by měli pomocí internetové reklamy zvýšit povědomí a přestiž u klientů. Stránky mohou také nabídnout klientský přístup k informacím a umožnit efektivní komunikaci pomocí internetu.

Pomůžeme Vám vytvořit profesionální stránky plné informací, které uživatele přesvědčí o Vaší profesionalitě a vysoké úrovni Vaší práce. Umožníme Vám proniknout více do informačních technologií a kvalitně Vaší firmu prezentovat na internetu.

Náš editační systém Vám též může ušetřit nemalé náklady na pořízení hardware a software. Náš systém pracuje nejen s prohlížečem Microsoft Internet Explorer, ale i prohlížečem Mozilla (omezení na tyto prohlížeče se týká jen administrační části stránek). Mozilla je dostupná i pro jiné operační systémy jako např. Linux. Linux s menšími nároky na hardware a s nulovou cenou umožňuje vytvořit levnou stanici pro obsluhu systému i ze staršího počítače. Váš webmaster nebo jiná osoba, pověřená úpravou stránek, nemusí mít drahou licenci Microsoft Windows. Díky OS Linux a jiným aplikacím lze tento systém využít dostatečně pro kancelářské potřeby.

Více informací a ceník naleznete na samostetných webových stránkách věnovaných systému MultiCMS: www.multicms.net

 
Související články:
Tvorba internetových stránek
Tvorba internetových aplikací
Webhosting
Internetové aplikace
 
Přečteno 16439x
 
Tisk
Zpět
2005-2019 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS