O společnosti

Zaměření společnosti

Jsme společností zabývající se informačními technologiemi především v souvislosti s internetem a s důrazem na bezpečnost, moderní technologie, efektivnost a snadné uživatelské prostředí. Náš tým se neustále zdokonaluje, učí novým znalostem a je připraven plnit potřeby našich zákazníků. 

Historie firmy

Společnost vznikla v roce 2005. Od svého počátku vyvíjí informační systémy, webové aplikace a vlastní systém pro správu obsahu.

Reference

Systém pro správu obsahu MultiCMS, vybrané implementace systému:
  • Projekt Záchranný Kruh, Svět záchranářů, Ty to zvládneš a související projekty - webové aplikace pro veřejnost a informační systém pro správu projektů.
  • CRM systém postavení na systému pro správu obsahu MultiCMS - řízení objednávek, zakázek, fakturace, klientů, dodavatelů, generování nabídek dle šablon, generování smluv a dokumentů dle šablon, vedení skladu, komunikace prostřednictvím emailů a SMS, plánovací kalendář, úkoly, reporting.
  • Vytisknuti.cz - elektronický obchod pro sběr objednávek s grafickým online editorem, řízení výroby, příprava a generování tiskových dat, komunikace s dalšími systémy a výrobními zařízeními, fakturace, komunikace, partnerské obchody.
Certifikovaný elektronický nástroj EZVR Profilu zadavatele - online systém v souladu s vyhláškou č. 260/2016 Sb., certifikované prostředí pro provoz elektronického nástroje v souladu s vyhláškou č. 260/2016 Sb. provozovaný pro společnost Severočeská vodárenská společnost a.s.

Kontakt

Smartware s.r.o.
Beethovenova 234/12
40001 Ústí nad Labem

IČO: 27269418
DIČ: CZ27269418

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 21688.

Kontakt:

Ing. Jiří Pokorný, MBA, LL.M.
jednatel společnosti

Tel.: +420 725 079 204
Email: