Reference: Inzerce zdarma | Knihy | Last minute | Na lyže
 
 
Hledání
Hledat
Služby
Tvorba internetových aplikacíTvorba internetových stránekVývoj aplikacíWebhostingPoradenské služby

 Produkty

 InfoBeam


Jsme výhradním distributorem programu InfoBeam. Vedle distribuce zajišťujeme technickou podporu k produktu a vyvíjíme přídavné moduly dle přání zákazníků.

Aktuální demonstrační verzi si můžete stáhnout zde, nebo Vám ji na žádost zašleme poštou za cenu poštovného a media.
Demonstrační smyčku bez videa si můžete stáhnout zde (21MB),
Demonstrační smyčku s videem si můžete stáhnout zde (42MB),
staženou smyčku vložíte pomocí synchronizace z médií

Program InfoBeam je primárně určen k vysílání informačních kanálů kabelové televize nebo jiných informací. Informační kanál je vysílán pomocí počítače za pomoci programu Microsoft PowerPoint. Program InfoBeam obsahuje další užitečné funkce jako synchronizace dat a další.

Program InfoBeam seskupuje jednotlivé části vysílání informačního kanálu do smyček. Hlavní vysílací smyčka určuje pořadí dalších položek. Svoje uplatnění může ale najít i v jiných oblastech než je kabelová televize s informačním kanálem, ale i tam, kde je třeba předávat konkrétní informace v předem definovaných časech.

Program umožňuje časování jednotlivých snímků, podsmyček, příkazů externím zařízením a dalším možným položkám smyčky. Lze zadat od až do data, časový interval, vložení přesně na čas s možností opakování a omezit na určité dny v týdnu.

Program InfoBeam obsahuje ve vlastní ploše okna seskupující jednotlivé soubory z nichž je sestavena smyčka. Do smyček je možno neomezeně vkládat již zmíněné podsmyčky. Dále je možno pro přehlednost vkládat i volné řádky. Program je schopný rozpoznat a synchronizovat zadanou smyčku na jiný počítač jak je třeba (pomocí disket či po síti (vyžaduje modul Synchronizace pomocí TPC/IP)). Aktualizuje pouze změněné soubory. Tím lze ušetřit čas i peníze např. při připojení přes vytáčenou linku. Automatický výběr lze i ručně upravit. Program InfoBeam je možné vzdáleně ovládat základními povely jako spuštení nebo zastavení vysílání. Další možnost je zobrazení naléhavého textu a loga a další funkce viz. níže.

Verze 2 a výše má minimální nároky na použitý hardware. Počítač, který zvládne Microsoft PowerPoint zvládne i program InfoBeam. Další informace naleznete v nápovědě k programu či demoverzi.

Program využívá a vyžaduje ke své činnosti program Microsoft PowerPoint verze 97, 2000 nebo XP. Program InfoBeam můžeme chápat jako nadstavbu k programu Microsoft PowerPoint se kterým úzce spolupracuje.

Nemusíte se učit žádné nové složité prostředí stačí umět MS PowerPoint a doučit se jednoduché ovládání programu InfoBeam.


Volitelné moduly pro rozšíření základní části programu:

1) Modul Synchronizace pomocí TCP/IP - umožňuje pomocí místní sítě nebo internetu synchronizovat data na vzdálený počítač. V případě synchronizace po internetu se předpokládá trvalé připojení u vysílacího PC s vlastním IP (u MS Windows 2000 lze vytvořit VPN pomocí dvou modemů). (Modul je nutný na straně výrobního i vysílacího PC.)
2) Modul Naléhavý informační text - umožňuje během vysílání zobrazit bez přerušení vysílání informační běžící text v zápatí obrazovky. Volba textu je možná pomocí programu po připojení ke vzdálenému vysílacímu PC nebo pomocí internetu na stránkách s omezeným přístupem (k dispozici je verze PHP a verze ASP, ukázka a návod je dodáván společně s programem). Takto můžete dát možnost např. místnímu úřadu použít informační kanál k informování pomocí regionální televize. Modul umožňuje zvolit vzhled textu a pozadí. Lze též použít jednoduché časování ve formě zadaní začátku a délky vysílání textu. (Modul je nutný pouze na straně vysílacího PC.)
3) Modul Logo - umožňuje zobrazit logo televizního informačního kanálu v levé horní nebo pravé horní části obrazovky bez nutnosti vkládat jej do každého snímku. Logo je zobrazeno stále, efekty programu PowerPoint jej neovlivňují. Logo lze zvolit jako průhledné pomocí jedné zvolené průhledné barvy. (Modul je nutný pouze na straně vysílacího PC.)
4) Modul PCRemote - modul pro ovládání externí audiovizuální techniky pomocí externího programu PCRemote, podpora PCRemote je integrována do programu InfoBeam.
5) Modul Export na WWW - modul umožňuje export smyčky ve statické podobě do formátu internetových stránek. Exportují se jen snímky prezentace a to ty, které daný den mají být na informačním kanále vysílány. Program umí i automatický upload na www stránky přes protokol FTP. Data lze též uložit do vybraného adresáře. Takto vytvořenou prezentaci můžete vypálit na CD a prezentovat. Vzhled stránek lze ovlivnit pomocí šablon nebo dynamického obsahu stránek, který čerpá informace z XML souboru. XML se generuje automaticky s exportem. Ukázka s jednou grafickou variantou k nahlédnutí zde. (Modul je nutný na počítači, kde bude probíhat export (ruční nebo automatický).)
6) Modul Automatická záměna textu - modul umožňuje automatické načtení z textových dat nebo dat z internetu a zaměnit text v textovém poli či zaměnit obrázek ve snímcích (modul nepracuje s MS PowerPoint verze 97). (Modul je nutný pouze na straně vysílacího PC.)
7) Archivace - modul umožňuje archivaci uzpůsobenou potřebám kabelové televize. Z archivu je možné prohlížet obsah a zobrazení smyčky přímo bez nutnosti ji obnovavat. Z archivu je možné obnovit smyčku nebo její část z libovolného dne. (Modul je nutný pouze na straně výrobního PC.)

Stávající uživatelé si mohou stáhnout po autorizaci bezplatnou aktualizaci programu na verzi 2.00.0522 zde. Ke stažení musíte zadat jméno oprávněného uživatele a autorizační kód jako heslo. Nápovědu naleznete v přiloženém textovém souboru.


Kvalifikovaná technická podpora se Vám vždy vynasnaží s jakýmkoliv problémem pomoci.
Program byl vyvinut za spolupráce se společností KATEL spol. s r.o.
CENA: 11990,- Kč - jedná se o koncovou cenu. V ceně jsou zahrnuty 3 licence.
CENA Další licence: 2990,- Kč / 1 licence

UPGRADE na verzi 2.30: 1790,- Kč / 1 licence

MODUL Synchronizace pomocí TCP/IP: 1590,- / 1 licence
MODUL Naléhavý informační text: 1390,- / 1 licence
MODUL Logo: 790,- / 1 licence
MODUL PCRemote: při zakoupení s programem PCRemote zdarma, při zakoupení samostatně 490,- / 1 licence
MODUL Export na WWW: 2590,- / 1 licence
MODUL Aut. záměna textů: 1590,- / 1 licence
MODUL Archivace: 3290,- / 1 licence
CENA Školení: dle dohody

SW PCRemote: 8714,- / 1 licence
Dálkově ovládaný přep. AV - 3 vstupy - 2 výstupy: 2100,-
Rozdělovací zesilovač AV - 1 vstup - 4 výstupy: 1429,-
Converter VGA - PAL: 5042,-

 
Ceny platí k 1.10.2004, všechny ceny jsou bez DPH (20%)
 
Náhledy: InfoBeam | Ukázka exportu na WWW

 MultiCMS


Jsme spoluautorem vybraných modulů systému MultiCMS a jeho autorizovaným implementátorem.

Systém MultiCMS vznikl jako důsledek vysokých nároků dnešních uživatelů internetu. Systém MultiCMS poskytuje majiteli internetových stránek plnou kontrolu nad obsahem jeho stránek a další možnosti jako např. možnost využít internetový obchod, galerii fotografií či správu reklamy.

V informačním věku a novém tisíciletí je samozřejmostí a nutností pro jakoukoliv firmu mít své internetové stránky. Z mnoha informačních kanálů je nejobsáhlejším právě internet a mnoho lidí hledá informace právě zde. Je to účinný a rychlý nástroj jak zjistit základní informace o společnosti, kontakty a nabídku produktů a služeb.

Příchod informačních technologií umožňuje zefektivnit a zjednodušit Vaší práci. Uspořený čas můžete využít pro další rozvoj podnikání. Vývoj software, vývoj databázových aplikací Vám to umožňuje.

Dnešní moderní firma potřebuje přehledné internetové stránky, ať už se jedná o elektronický obchod nebo jen stránky se zdrojem informací pro podporu prodeje. Dnešní firma také potřebuje zaběhnutou infrastrukturu mezi kterou by neměl chybět informační systém.

Systém Multi Content Management System Vám umožní rychle a levně zpracovat dynamické internetové stránky hodné Vašich klientů i intranetový webový informační systém.

Internet v dnešní době může svým uživatelům nabídnout hodně. Někteří majitelé a ředitelé firem, mezi které určitě nepatříte, si to neuvědomují. Internet nenabízí pouze možnost zřídit elektronický obchod, ale i další nástroje pro podporu prodeje a informovanosti. V dnešní době mnoho lidí nehledá informace v knihovnách či u prodejců, ale právě na internetu. Internet poskytuje okamžitý přístup k mnoha informacím. Lidé v ČR možná ještě nemají velkou důvěru v elektronické obchody, ale postupem času se to mění. Lidé dnes hledají informace o produktech na internetu a po důkladném přezkoumání jdou přímo k prodejci či si produkt objednají přeci jen přes internet. Člověk v dnešní složité době požaduje přesné a rozsáhlé informace, které mu internet může poskytnout. Velké plus internetu je, že u něho nejsou tak rozsáhlé náklady jako při výrobě prospektů. Internet určitě prospekty zcela nenahradí, ale i na prospektech bývá odkaz právě na internetové stránky pro více informací.

Internet také nabízí další možnosti. Marketingové průzkumy téměř bez nákladů. Pomocí anket lze získat informace od lidí navštěvujících Vaše stránky. Pomocí registrace uživatelů lze dosáhnout dělení uživatelů na skupiny a dále pomocí dataminingu zpracovávat a vyhodnocovat získané informace nejen z anket, ale i z objednaných produktů z elektronického obchodu. Vedle statistik lze dosáhnout i cílených nabídek.

Naše vize internetové prezentace je vlastnit přehledné, dobře graficky zpracované internetové stránky, které klientům poskytnou mnoho informací a udrží jejich navštěvovanost. Internetové stránky by měli pomocí internetové reklamy zvýšit povědomí a přestiž u klientů. Stránky mohou také nabídnout klientský přístup k informacím a umožnit efektivní komunikaci pomocí internetu.

Pomůžeme Vám vytvořit profesionální stránky plné informací, které uživatele přesvědčí o Vaší profesionalitě a vysoké úrovni Vaší práce. Umožníme Vám proniknout více do informačních technologií a kvalitně Vaší firmu prezentovat na internetu.

Náš editační systém Vám též může ušetřit nemalé náklady na pořízení hardware a software. Náš systém pracuje nejen s prohlížečem Microsoft Internet Explorer, ale i prohlížečem Mozilla (omezení na tyto prohlížeče se týká jen administrační části stránek). Mozilla je dostupná i pro jiné operační systémy jako např. Linux. Linux s menšími nároky na hardware a s nulovou cenou umožňuje vytvořit levnou stanici pro obsluhu systému i ze staršího počítače. Váš webmaster nebo jiná osoba, pověřená úpravou stránek, nemusí mít drahou licenci Microsoft Windows. Díky OS Linux a jiným aplikacím lze tento systém využít dostatečně pro kancelářské potřeby.

Více informací a ceník naleznete na samostetných webových stránkách věnovaných systému MultiCMS: www.multicms.net

 
 
Přečteno 53878x
 
Tisk
Zpět
2005-2019 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS