Reference: Inzerce zdarma | Knihy | Last minute | Na lyže
 
 
Hledání
Hledat
Služby
Tvorba internetových aplikacíTvorba internetových stránekVývoj aplikacíWebhostingPoradenské služby

 Tvorba internetových stránek

V informačním věku a novém tisíciletí je samozřejmostí a nutností pro jakoukoliv firmu mít své internetové stránky. Z mnoha informačních kanálů je nejobsáhlejším právě internet a mnoho lidí hledá informace právě zde. Je to účinný a rychlý nástroj jak zjistit základní informace o společnosti, kontakty a nabídku produktů a služeb.

Nabízíme Vám vytvoření internetové prezentace dle Vašeho přání. Navrhneme obsah, který by Vaše stránky měli obsahovat a rádi umožníme mnoha potencionálním zákazníkům získat informace o Vás a Vaší firmě. Vhodným rozšířením stránek je internetový obchod nebo systém pro úpravu aktuálních informací s možností registrace zájemců o novinky. Jakýkoliv systém podporující zpětnou vazbu na Vaše stránky a Vaší firmu podpoří povědomí o prezentované firmě širokému okruhu potencionálních nebo budoucích zákazníků.

Internet umožňuje vložit ankety a další dotazníky s minimálními náklady, které mohou být přínosem pro Vaší firmu a usnadnit marketingová a obchodní rozhodnutí. Jakékoliv data lze propojit a analyzovat pro různé účely.

Důležitá je také vazba se stávajícími stránkami jako vyhledávače a seznamy. Vaše stránky též lze podpořit pomocí internetové reklamy.

Vedle statických stránek je možné vytvořit dynamické stránky např. pomocí systému MultiCMS, na který se specializujeme. Reference naleznete v menu.

 
Související články:
Tvorba internetových aplikací
MultiCMS
 
Přečteno 90462x
 
Tisk
Zpět
2005-2019 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS